Гурт "Галичанка"

 

Гурт "Галичанка"

Відродження українського обряду весілля, допомога у проведенні корпоративних вечірок, презентацій, ювілеїв ...
9 вересня 2008 року у Соснівці проходив ІІ Фестиваль Української духовної творчості «Краса душі».  Учасники концертної програми на сцені Соснівського Народного Дому співали, читали вірші – демонстрували глядачам витвори своїх душ. І саме в цей день вперше на суд публіки вийшов співочий гурт «Галичанка».

Нині гурт «Галичанка» - унікальний співочий колектив, до складу якого увійшли троє співачок з професійною підготовкою, музикант-композитор, поетеса та адміністратор (6 осіб): Марія Савчук, Інна Слободенюк, Тетяна Коліда, Ігор Байор, Віра Олеш та Павло Савчук. Гурт діє під патронатом БФ «Еко-милосердя».

За час діяльності гурт мав безліч виступів на благодійних концертах, масових заходах, на презентаціях і фестивалях. Цього року взяв участь у популярному шоу «Х-фактор». Та найголовніше, чим приваблює самих учасників гурту їхня творчість, це – відродження і популяризація українських народних традицій. Гурт часто запрошують для ведення українського весілля, адже традиційне весілля – дуже цікаве, з різними обрядами, які забуваються і зникають у сучасному світі.

На сьогодні склалася ситуація, коли, через дуже швидкий розвиток комп’ютерних технологій і захоплення комп’ютерними розвагами,  сучасна молодь не отримує від старшого покоління знань та вмінь традиційної обрядовості, які сформувалися в народі протягом сотень років. У той же час молоді люди хочуть, щоб весілля чи інша подія відбувалася в традиційному стилі. На жаль, вони не знають,  як провести той чи інший обряд, і не знають,  куди звернутися за допомогою, зрештою, звертатися нікуди, адже в бібліотеці чи в мережі Інтернету  хоч і можна знайти описи обрядів, та треба ще вміти їх провести. Гурт «Галичанка» робить це залюбки.

Колектив постійно вдосконалює свою майстерність, розучує нові твори, розширює обрядовий і пісенний репертуар. У 2010 році «Галичанка» виступила у Львівському театрі імені Марії Заньковецької у великому святковому концерті до Дня Матері. Спеціально до цього свята написані пісні сподобались слухачам: жінкам-матерям, в честь яких відбувся концерт.

Географія виступів гурту «Галичанка» широка, але все ж недостатня через брак коштів, адже працює колектив на добровільних засадах. А у планах – великі гастрольні тури селами і містами рідного краю. Українська пісня – унікальне явище, знане і улюблене у світі. На жаль, ефіри заполонила так звана популярна музика, а кращі зразки нашого мистецтва невідомі сучасній молоді. Тому,  зважаючи на гостру потребу виховання підростаючого покоління на кращих зразках національного мистецтва, фольклорний гурт «Галичанка» з моменту свого заснування сприяє розвитку традиційного народного мистецтва, відроджує звичаї та обряди українського весілля.Создан 09 янв 2012  Комментарии       
Всего 2, последний 3 года назад
Евгений 04 мар 2015 ответить
Шановний гурт Галичанка, хочу предложить на ваш суд две моих песни (точнее, в моей обработке) "Галичанка" и "Ой, ти дівчина". Адрес моей почты: roslyke@mail.ru
money-games 26 сен 2015 ответить
))))))))))))))))))))))))))
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником