До оздоровлення на велосипеді

 
 

До оздоровлення на велосипеді
Цікавий спосіб оздоровлювати дітей, хворих на флюороз і гіпоплазію зубів, винайшли у Соснівці. Благодійний фонд “Еко-Милосердя”, за підтримки торгового дому “Софі”, ВАТ “Калина” та газети “Сільські вісті” організував велозаїзд маршрутом “Соснівка-Говерла-Соснівка”.
За словами директора благодійного фонду “Еко-Милосердя” Павла Савчука, який очолив велосипедистів, у Соснівці мешкає 2,5 тисячі дітей із діагнозом “гіпоплазія зубів”. Для поліпшення стану хворих створено дитячу благодійну їдальню на 30 осіб, планують відкрити благодійний стоматологічний центр. Заїзд, із неодмінними ночівлями в наметах, гірським повітрям і заняттями спортом, має стати ще одним кроком на шляху до оздоровлення дітей.
Велосипедисти мають подолати 1200 кілометрів за 22 дні, побувавши у таких містах, як Жидачів, Івано-Франківськ, Тячів, Рахів, а також на горі Говерла та біля Синевирського озера. Подібну акцію проводили й минулоріч, щоправда, тоді наміри учасників були значно скромнішими: вони проїхали 825 кілометрів за 16 днів. Цього разу 16 дітей (серед яких – п’ятеро дівчат) і четверо дорослих, що їх супроводжують, мають намір щодня долати в середньому 70-90 кілометрів. Єдина проблема, яка турбує учасників – вибрики погоди. Павло Савчук висловив упевненість в успішному закінчені мандрівки. Навіть більше: якщо вдасться знайти спонсорів, організатори планують провести міжнародний велозаїзд із Соснівки до узбережжя Атлантичного океану.
Михайло Цьома


Создан 01 фев 2005  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
jktyrf_72 27 мая 2015 ответить
Не можна пройти осторонь і не подякувати організаторам такого важливого дійства і зокрема Павлу Савчуку. Велосипед, тобто їзда на ньому, має великий позитивний вплив на підтримання та оздоровлення всього організму. Але дуже часто від придбання сучасних моделей велосипедів купується не допомога а морока. Давно знаю про велосипеди з Германії, як надійні та зручні марки. Та купити новий, це дорого. Але ми, українці, пристосувалися і знайшли, що б/у велосипеди з Германії також дуже классний варіант. Можливо комусь прийде до часу моя порада. Існує багато продавців таких б/у велосипедів з Германії, але я знаю один сайт з яким і була проведена покупка велосипеду - http://vello.etov.ua. Головне, що не потрібно постійно ремонтувати дорогі запчастини, що важливо в далекій дорозі.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником