Велопробіг Карпатами завершують діти, хворі на гіпоплазію

 

Велопробіг Карпатами завершують діти, хворі на гіпоплазію
2004-07-31 - 13:29:16 Переглядів - 9
Велопробіг Карпатами завершують діти, хворі на гіпоплазію

Діти, хворі на гіпоплазію, завершують транскарпатський велопробіг протяжністю 1080 км. Вони вирушили до Говерли з містечка Соснівка Львівської області, де вони мешкають. У цьому містечку мешкає приблизно 11 тисяч мешканців. Трохи більше чверті з них занедужали на гіпоплазію – хворобу зубів. Метою велопробігу було оздоровлення дітей з Соснівки. Протягом 22 днів 16 дітей від 14 до 16 років із шахтарського містечка Соснівка мандрували велосипедами найкращими місцями Львівщини, Закарпаття та Івано – Франківщини. Діти відвідали старовинні замки, найглибше озеро України – Синевирське, географічний центр Європи, подолали найвищу гору Закарпаття Петрос та найвищу гору українських Карпат Говерлу. Саме сходження на Говерлу із розповідей юних велосипедистів – мандрівників запам’яталось їм найбільше. Більшість із них саме цю ділянку маршруту називають найважчою.
Учасники велопробігу: "Все було нормально. Перші дні втягувалися, а потім все пішло як має бути. Враження просто супер. Однак, велисипед на Говерлу тяжко тянути… Просто супер. Не думали, що так все вийде. Було все настільки класно, і навіть сходження на Говерлу, тоді як ми сходили було сходження Ющенка, і люди приділяли увагу то нам, то Ющенку. Просто ніхто не вірив, що ми зійшли на Говерлу з велиспедами… Велопробіг був здійснений успішно. Мені здається, найгіршим був останній тиждень, тому що погода різко змінилася і почалися дощі, які почали заважати всім планам".
Велопробіг відбувався у рамках благодійної програми “допоможемо дітям вирости здоровими”. Його організатори – фонд “Екомилосердя”. Найбільшу спонсорську допомогу надав почесний консул республіки Казахстан у Львові Володимир Кожан. Шляхом активного відпочинку організатори хотіли оздоровити дітей, адже вони мали чисте гірське повітря, ночівлі у наметах, постійний рух і раціональне харчування.
Інформація з ua-reporter.com


Создан 01 фев 2005  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником